LietuviųEnglishРусскийFrançaisDeutschItalianoPolski
Tel.: +370 612 26202, el. paštas: info@ramundas.lt ; atsiliepimai dėl kokybės: el. paštas: kokybe@ramundas.lt
 
»

Apie kompaniją

Ramundas GM, UAB - jau daug metų sėkmingai Europoje ir Lietuvoje dirbanti kompanija, gaminanti visus pagrindinius pramoninių rūšių padėklus. Gaminama produkcija: EPAL EUR padėklai, CP padėklai, vienkartiniai padėklai ir nestandartiniai padėklai, biokuras (briketai ir granulės), lentos. Įmonė teikia krovinių pervežimo paslaugas. Ramundas GM, UAB apjungia kelių medienos perdirbimo įmonių veiklą, kuri apima visą gamybos grandinę: nuo miško auginimo iki padėklų gamybos ir transportavimo.

 

Mūsų sėkmės principai:

 

  • Nepriekaištinga produkcijos kokybė. Gamyboje naudojama nauja įranga pasižyminti savo tikslumu ir ilgaamžiškumu, tai užtikrina aukštą gaminamos produkcijos kokybę.
  • Pristatymas laiku. Lietuvoje kroviniai pristatomi per 24 valandas, visoje Europoje – iki 7 dienų
  • Moderni projektavimo įranga. Įmonėje dirbantys specialistai, atsižvelgiant į kliento poreikius, gali suprojektuoti bet kokį padėklą ir pasiūlyti tinkamiausią padėklą už mažiausią kainą.
  • Ilgametė patirtis. Įmonė turi sukaupusi neįkainojamą patirtį dirbant savo srityje ir stengiantis sukurti ilgalaikius santykius su savo klientais bei partneriais. 

Ramundas GM, UAB biuras ir pardavimo skyrius  įsikūręs Vilniuje. Lentpjūvė, padėklų gamybos cechai, sandėliai ir transporto parkas įsikūrę Rokiškio rajone, Obeliuose. Įmonės grupėje dirba apie 200 darbuotojų. Efektyviai naudodama investicijas, kompanija šiuo metu mato dideles perspektyvas tapti viena iš sėkmingiausių medienos perdirbimo įmonių Baltijos šalyse. Bendrovė užtikrina, kad kliento reikalavimų vykdymo tęstinumas bus garantuotas nuo užsakymo projektavimo, gamybos, sandėliavimo ir pristatymo.

 

2008 m. gaminama produkcija buvo atestuota EPAL (European Pallet Association) ir įmonei suteikta EPAL licenciją EUR padėklų gamybai. Ramundas GM, UAB yra viena iš Lietuvos padėklų gamintojų asociacijos įkūrėjų, kuri vėliau tapo EPAL Nacionaliniu Komitetu Baltijos šalyse.

Ramundas GM, UAB produkcija buvo atestuota ir kitų užsienio institucijų ir jai suteiktos šios padėklų gamybos licencijos: Chemijos pramonės padėklų (CP), DS, FIN, VMF padėklų, EPAL EURO padėklų, IPPC ženklo naudojimo licencija, liudijanti, kad įmonės apdorota karščiu produkcija atitinka ISPM 15 standarto reikalavimus. 

 
Kompanijos naujienos
Kontaktai
 
Sukūrė: